E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Raseduse jälgimine

 

Rasedus on naise elus üks ilusamaid aegu. Enamik rasedusi kulgebki probleemideta ja naised saavad tunda ennast õnnelikena. Kõikide lapseootel emade sisemiseks sooviks on nautida seda ilusat aega ning sünnitada terve ja elurõõmus laps.

 

Selleks et tagada Sulle turvaline raseduse kulg, pakume hubases keskkonnas privaatset raseduse jälgimise süsteemi, mille aluseks on hoolivus, tähelepanelikkus, tipptehnoloogial põhinev ultrahelidiagnostika, loote kardiotokograafia ning koostöö erinevate laborite ja meditsiiniasutuste parimate erialaspetsialistidega.

 

Raseduse ajal jälgivad ja Sind juhendavad meie ämmaemandad Käthlin Vahtel ja Kairi Kivaste koostöös naistearsti dr Marek Šoisi ja õde Diana Jurnaga.

 

Pakume kõigile meie juures rasedusega arvel olnud naistele ka sünnitusjärgset koduvisiiti lapse esimesel elunädalal koos imetamisnõustamisega. Nii on noorel emal alati olemas abi ja nõuanded, et sünnitusjärgne periood oleks turvaline ja muretu. Sünnitusjärgsete koduvisiitide eesmärk on ennetada ema ja lapse võimalikke terviseprobleeme, tagada vajaduspõhine hooldus ja ravi ning toetada pere rõõmu ja kasvamist seoses lapse sünniga.

 

 

Loe lisaks:

Miks Sa võiksid kaaluda meie juurde arvele tulemist

Lapseootel naise jälgimskava