E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Raseduse jälgimine

 

Rasedus on naise elus üks ilusamaid aegu. Enamik rasedusi kulgebki probleemideta ja naised saavad tunda ennast õnnelikena. Kõikide lapseootel emade sisemiseks sooviks on nautida rasedaks olemise ilusat aega ning seejärel sünnitada terve ja elurõõmus laps.

 

Selleks, et tagada Sulle turvaline raseduse kulg, pakub ämmaemand Käthlin Vahtel tihedas koostöös dr Marek Šoisi ja õe Diana Jurnaga meie hubases keskkonnas privaatset jälgimissüsteemi. Selle jälgimissüsteemi aluseks on hoolivus, tähelepanelikkus ja tipptehnoloogial põhinev diagnostika ning koostöö erinevate laborite ja oma eriala parimate spetsialistidega erinevates meditsiiniasutustes.

 

Loote Ultrahelikeskuses on arvel ka vene ja inglise keelt kõnelevad lapseootel emad, seetõttu on väga oluline, et meie ämmaemand saab neid aidata nende emakeeles.

 

Kuna Loote Ultrahelikeskuses on arvel ka kõrgenenud preeklampsia- ja kasvupeetuse riskiga naised ning samuti lapseootel naised, kes on rasestunud emakavälise viljastamise abil või kes ootavad kaksikuid, iseloomustab meie keskuse tööd väga tihe meeskonnatöö ämmaemanda, meditsiiniõe ja naistearsti vahel.

 

Loe lisaks:

Miks Sa võiksid kaaluda meie juurde arvele tulemist

Lapseootel naise jälgimskava