E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Lisateenused

 

Ultraheliuuringu salvestus koos arsti kommentaaridega mälupulgale

Ehkki mälupulgale võib salvestada mistahes rasedusnädalal tehtud ultraheliuuringu, on selleks parim aeg 26.-32. rasedusnädal, mil lapsel on välja kujunemas näo miimilised lihased ja ta on võimeline avama oma silmi. Mälupulgal on kuulda lapse südamelööke ja arsti täpsustavaid kommentaare.

 

Loote värvipiltide väljatrükk

Et saaksid seda imelist aega lähedastega jagada ja hiljem meenutada, võid Loote Ultrahelikeskuses nähtu fotodel kaasa saada. Fotod on värvilised ja on raamimiseks sobivas suuruses. Fotod antakse kaasa Loote Ultrahelikeskuse firmalogoga pilditaskus.

 

Loote piltide saamine Sinu nutiseadmetesse

Soovi korral on võimalik saada ultraheliuuringu käigus tehtud loote pilte nutiseadmetesse (nutitelefon, iPad, arvuti) e-maili teel või SMS sõnumina.

 

Antud pilte on võimalik Loote Ultrahelikeskuse poolt kasutatava turvalise Tricefy pilve kaudu 29 päeva jooksul vaadata ja alla laadida ning soovi korral kasutada neid sõpradele ja pereliikmetele näitamiseks sotsiaalmeedias (Facebook, Twitter) kui ka värvipiltidena  välja trükkida.

 

Turvalisuse nõuetest kinni pidades on pildid krüpteeritud, anonüümsed ning Loote Ultrahelikeskus kustutab pilves olevad pildid automaatselt 29 päeva möödumisel. Kui selle aja jooksul polnud võimalik pilte alla laadida, tuleb pöörduda Loote Ultrahelikeskuse administraatori poole uue lingi saamiseks.

 

Peale alla laadimist vastutab patsient oma piltide turvalise kasutamise ja säilitamise eest ise. Antud pildid ei ole meditsiiniliseks kasutamiseks. Antud lisateenust pakutakse patsientidele ainult tervete loodete puhul. 

 

 

Ultraheliuuringu pakett

Ultraheliuuringu pakett on mõeldud peredele, kes soovivad kompleksteenust, mis sisaldab nii professionaalset ultraheliuuringut kui ka lisateenuseid. Ultraheliuuringu paketti saab ka kinkida.

 

  • Loote 3D/4D ultraheliuuring;
  • Soovikorral loote soo hindamine;
  • Ultraheliuuringu väljavõte Tricefy pilveteenuse kaudu Teie nutitelefoni ja e-mailile;
  • Ultraheliuuringu salvestus mälupulgale koos kommentaaridega;
  • Värviline fotokvaliteediga pilt lootest  10 x 15 cm.
Sulge

Loading ...