E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Vastuvõtt

 

Head Loote Ultrahelikeskuse patsiendid.

 1. Loote Ultrahelikeskusesse arsti vastuvõtule lubatakse lisaks lapseootel emale ainult üks tugiisik.
 2. Vereanalüüside andmiseks palun tulge ämmaemanda või õe vastuvõtule ilma tugiisikuta.
 3. Kui  olete ise haigestunud või saabunud hiljuti välisriigist või olnud kontaktis COVID-19 haigega, tühistage palun oma vastuvõtt meie telefonidel 656 6162 või 521 0046 ning paluge meie administraatorilt uus vastuvõtuaeg.


Viirus- ja külmetushaigustesse haigestunud patsiendid meie ultrahelikeskusesse vastuvõtule tulla ei tohi!

 

 • Kui Teil on 2 nädala jooksul olnud hingamisteede põletiku sümptomeid (nt palavik, köha, nohu, kurguvalu).
 • Kui Teil on olnud 2 nädala jooksul kokkupuude COVID-19 haigega.
 • Kui Te olete 2 nädala jooksul saabunud reisilt välisriigist, kust saabudes tuleb jääda kohustuslikku eneseisolatsiooni.


Kõikidel eelmainitud juhtudel saab tulla vastuvõtule, kui 48h jooksul enne vastuvõttu on tehtud Teile ja Teie tugiisikule negatiivne COVID-19 ninaneelu test, mida saab teostada eelneval kokkuleppel  Confido Meditsiinikeskuses.

 

 

Vaatamata sellele, et Loote Ultrahelikeskusse on ohutum loote ultraheliuuringule tulla kui seda teha suures haiglas, püüame oma keskust külastavate inimeste arvu viia miinimumini. Mida rohkem ooteruumis on inimesi, seda suurem on tõenäosus, et keegi neist on nakatanud ja kannab viirust edasi.

 

 

 • Loote Ultrahelikeskusesse tulles desinfitseerib patsient oma käed ja paneb näo ette kaitsemaski. Lapsed alla 10 eluaastat madala riski tõttu maske kandma ei pea.

 

 

 • Palume järgida Loote Ultrahelikeskuse ruumides 2+2 reeglit

 

 

 

 • Loote Ultrahelikeskuses teostab günekoloog ultraheliuuringu kaitsekindaid kasutades ja iga patsiendi jaoks on vahetatav aluslina. Ultraheliandurit desinfitseeritakse pärast igat patsienti.
 • Tööpäeva lõpul toimub kõikide ruumide tuulutus ja põrandate märgpuhastus ning tööpindade desinfitseerimine.
 • Loote Ultrahelikeskuse töötajad on vaktsineeritud koroonaviiruse suhtes.

 

Palun peredelt mõistmist. Praegune olukord ei ole tavapärane. Loote Ultrahelikeskuse väike kollektiiv teeb kõik endast oleva, et tagada ema ja kõhubeebi ohutus.

 

Parimate soovidega,
Dr Marek Šois
 


 

Loote Ultrahelikeskus on avatud tööpäeviti:

 

 • Kell 08:00 - 12:00
 • Kell 13:00 - 17:00 

 

Vastuvõtule saab registreeruda telefoni või e-kirja teel. Meie kontaktandmed:

 

Palume varuda vastuvõtule tulles aega. Vaatamata sellele, et oleme arvestanud iga patsiendi jaoks pool tundi, võib objektiivsetel põhjustel mõne ultraheliuuringu kestus kujuneda pikemaks. Seetõttu võib juhtuda, et peate vastuvõtule pääsemist pisut ootama.

 

Selleks et ooteaeg oleks Teile võimalikult meeldiv, oleme loonud ooteruumis hubase õhkkonna - Teie käsutuses on diivan, ajakirjad ja WIFI. Meeleolu loob mahe taustamuusika ja meie roheline sõrmlehik - Schefflera arboricola ning meie armas kliivia Clivia miniata.

 

Soovi korral saate juua kohvi, teed või vett. Kaugemalt tulijatel on võimalik aega parajaks teha Tammsaare Ärikeskuse esimesel korrusel asuvas Daily lõunarestoranis või õdusas puhkeruumis.

 

Daily lõunarestoran Tammsaare Ärikeskuse puhkeruum

                                  

Visiiditasu on võimalik maksta nii sularahas kui ka pangakaardiga.