E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Vastuvõtt


SARS CoV-2 viiruse laialdase leviku tõttu, on Loote Ultrahelikeskuses võetud uuesti kasutusele mitmed piirangud.

 

Palume teil enda, teie lähedaste ja Loote Ultrahelikeskuse töötajate tervise huvides suhtuda neisse piirangutesse väga tõsiselt ja pidada neist kinni.

 

 • Loote Ultrahelikeskuses lubatakse arsti vastuvõtule lisaks patsiendile ainult üks tugiisik.
 • Tugiisik peab esitama tõendi, mis kinnitab kas COVID-19 vastu vaktsineeritust või läbipõdemist (kuni 6 kuud haigestumisest).
 • Vereanalüüside andmiseks tulge palun ämmaemanda või õe vastuvõtule ilma laste ja tugiisikuta.
 • Kui olete haigestunud või olnud kontaktis COVID-19 haigega, tühistage vastuvõtt meie telefonidel 656 6162 või 521 0046 ning paluge administraatoril broneerida uus vastuvõtuaeg.

 

Viirus- ja külmetushaigustesse haigestunud patsiendid Loote Ultrahelikeskusesse vastuvõtule tulla ei tohi!

 

 

Vaatamata sellele, et Loote Ultrahelikeskusse on loote ultraheliuuringule tulla ohutum kui seda teha suures haiglas, püüame keskuse külastajate arvu viia miinimumini. Mida rohkem on ooteruumis inimesi, seda suurem on tõenäosus, et keegi neist on nakatanud ja kannab viirust edasi.

 

 

 

Loote Ultrahelikeskusesse tulles desinfitseerib patsient käed ja paneb ette kaitsemaski. Ilma kaitsemaskita või riidest kaitsemaskiga patsiente me ei teeninda. Alla 12-aastased lapsed maske kandma ei pea.

 

 

Palume järgida Loote Ultrahelikeskuse ruumides 2 + 2 reeglit.

 


 

Loote Ultrahelikeskuses kasutab günekoloog ultraheliuuringu ajal kaitsekindaid ja iga patsiendi jaoks on vahetatav aluslina.

 

Palume peredelt mõistmist. Praegune olukord ei ole tavapärane. Loote Ultrahelikeskuse väike kollektiiv teeb kõik endast oleneva, et tagada ema ja kõhubeebi ohutus.

 

Tänades Teid mõistmise eest

Dr Marek Šois

 


 

 

 

 • Loote Ultrahelikeskus pakub paberivaba teenindust

  Iga sünd on väike ime. See on osa ürgsest looduse ringkäigust. Et saaksime olla hoitud, hoiame ka loodust enda ümber.

   

  Loote Ultrahelikeskus pakub tänapäeva tipptehnoloogial põhinevat privaatset kvaliteetset ultraheliteenust hubases keskkonnas. Meil on iga patsiendi jaoks aega, Iga tulevane ema on meile tähtis. Nii saame ema ja lapse tervisel kogu ootusaja vältel põhjalike uuringutega silma peal hoida ning vajadusel ravi alustada. See annab kindlustunde ja rahu südamesse. Ja mida rahulikum ja õnnelikum on ema, seda parem on lootel kasvada ja areneda.

   

  Nüüdsest saavad tulevased emad kogu teabe ja uuringute materjali paberivabalt – e-Tervise infosüsteemi ning pilveteenuse kaudu. Selleks palume visiidi eel laadida telefoni Tricefy rakenduse. Nii laekub vastus kohe ning igaüks saab ise otsustada, millise info millisel kujul talletab ning kellele ja kuidas edasi annab.  

   

  Loodushoid ka pealtnäha väikestes asjades tuleb ringiga tagasi meie lastele – kui hoiame oma keskkonda, parandame oma laste elu tulevikus.

 

Loote Ultrahelikeskus on avatud tööpäeviti:

 

 • Kell 08:00 - 12:00
 • Kell 13:00 - 17:00 

 

Vastuvõtule saab registreeruda telefoni või e-kirja teel. Meie kontaktandmed:

 

 


 

Palume varuda vastuvõtule tulles aega. Vaatamata sellele, et oleme arvestanud iga patsiendi jaoks pool tundi, võib objektiivsetel põhjustel mõne ultraheliuuringu kestus kujuneda pikemaks. Seetõttu võib juhtuda, et peate vastuvõtule pääsemist pisut ootama.

 


 

Selleks et ooteaeg oleks Teile võimalikult meeldiv, oleme loonud ooteruumis hubase õhkkonna - Teie käsutuses on diivan, ajakirjad ja WIFI. Meeleolu loob mahe taustamuusika ja meie roheline sõrmlehik - Schefflera arboricola ning meie armas kliivia Clivia miniata.

 

Soovi korral saate juua kohvi, teed või vett. Kaugemalt tulijatel on võimalik aega parajaks teha Tammsaare Ärikeskuse esimesel korrusel asuvas Daily lõunarestoranis või õdusas puhkeruumis.

 

Daily lõunarestoran Tammsaare Ärikeskuse puhkeruum

                                  

Visiiditasu on võimalik maksta nii sularahas kui ka pangakaardiga.