E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Vastuvõtt

 

 • Loote Ultrahelikeskus pakub paberivaba teenindust

  Iga sünd on väike ime. See on osa ürgsest looduse ringkäigust. Et saaksime olla hoitud, hoiame ka loodust enda ümber.

   

  Loote Ultrahelikeskus pakub tänapäeva tipptehnoloogial põhinevat privaatset kvaliteetset ultraheliteenust hubases keskkonnas. Meil on iga patsiendi jaoks aega, Iga tulevane ema on meile tähtis. Nii saame ema ja lapse tervisel kogu ootusaja vältel põhjalike uuringutega silma peal hoida ning vajadusel ravi alustada. See annab kindlustunde ja rahu südamesse. Ja mida rahulikum ja õnnelikum on ema, seda parem on lootel kasvada ja areneda.

   

  Nüüdsest saavad tulevased emad kogu teabe ja uuringute materjali paberivabalt – e-Tervise infosüsteemi ning pilveteenuse kaudu. Selleks palume visiidi eel laadida telefoni Tricefy rakenduse (iPhone ; Android). Nii laekub vastus kohe ning igaüks saab ise otsustada, millise info millisel kujul talletab ning kellele ja kuidas edasi annab.  

   

  Loodushoid ka pealtnäha väikestes asjades tuleb ringiga tagasi meie lastele – kui hoiame oma keskkonda, parandame oma laste elu tulevikus.

   

 

 

Loote Ultrahelikeskus on avatud esmaspäevast kuni reedeni:

 

 • Kell 08:00 - 12:00
 • Kell 13:00 - 17:00 

 

Vastuvõtule saab registreeruda telefoni või e-kirja teel. Meie kontaktandmed:

 

 


 

Palume varuda vastuvõtule tulles aega. Vaatamata sellele, et oleme arvestanud iga patsiendi jaoks pool tundi, võib objektiivsetel põhjustel mõne ultraheliuuringu kestus kujuneda pikemaks. Seetõttu võib juhtuda, et peate vastuvõtule pääsemist pisut ootama.

 


 

Selleks et ooteaeg oleks Teile võimalikult meeldiv, oleme loonud ooteruumis hubase õhkkonna - Teie käsutuses on diivan, ajakirjad ja WIFI. Meeleolu loob mahe taustamuusika ja meie roheline sõrmlehik - Schefflera arboricola ning meie armas kliivia Clivia miniata.

 

Soovi korral saate juua kohvi, teed või vett. Kaugemalt tulijatel on võimalik aega parajaks teha Tammsaare Ärikeskuse esimesel korrusel asuvas Bistroos või õdusas puhkeruumis.

 

Daily lõunarestoran Tammsaare Ärikeskuse puhkeruum

                                  

Visiiditasu on võimalik maksta nii sularahas kui ka pangakaardiga.

 

Sulge

Loading ...