E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Vastuvõtt

 

 

Patsientide registreerimine

 

 

Arvestades koroonaviiruse leviku olulist vähenemist Eestis otsustas valitsus 18.06.2020 leevendada 2 + 2 nõuet.

 

Seetõttu on Loote Ultrahelikeskusesse lisaks lapseootel emale oodatud ka üks tugiisik.

 

Kuid endiselt on väga oluline, et Loote Ultrahelikeskuse külastajad käituksid enda ja teiste tervise kaitsmiseks vastutustundlikult ja kasutaksid  meil pakutavaid desinfitseerimisvahendeid ning kannaksid maske. Lapsed alla 10 eluaastat madala riski tõttu maske kandma ei pea.

 

Kahjuks rohkem kui ühte tugiisikut me hetkel enne Terviseameti vastavate korralduste saabumist veel ultraheliuuringule lubada ei saa.

 


 

Loote Ultrahelikeskus on avatud tööpäeviti:

 

  • Kell 08:00 - 12:00
  • Kell 13:00 - 17:00 

 

Vastuvõtule saab registreeruda telefoni või e-kirja teel. Meie kontaktandmed:

 

 

 

Palume varuda vastuvõtule tulles aega. Vaatamata sellele, et oleme arvestanud iga patsiendi jaoks pool tundi, võib objektiivsetel põhjustel mõne ultraheliuuringu kestus kujuneda pikemaks. Seetõttu võib juhtuda, et peate vastuvõtule pääsemist pisut ootama.

 

Selleks et ooteaeg oleks Teile võimalikult meeldiv, oleme loonud ooteruumis hubase õhkkonna - Teie käsutuses on diivan, ajakirjad ja WIFI. Meeleolu loob mahe taustamuusika ja meie roheline sõrmkäpp - Schefflera Amate.

 

Soovi korral saate juua kohvi, teed või vett. Kaugemalt tulijatel on võimalik aega parajaks teha Tammsaare Ärikeskuse esimesel korrusel asuvas Tammsaare Lõunarestoranis (avatud E-N 08:30-16:00; R 08:30-15:00).

 

Visiiditasu on võimalik maksta nii sularahas kui ka pangakaardiga.