E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Vastuvõtt

 

 

Patsientide registreerimine

 

Seoses SARS CoV-2 viiruse laialdase levikuga Eestis, on Loote Ultrahelikeskuses võetud kasutusele mitmed piirangud.
 

Palume Teie enda, teie lähedaste ja meie Loote Ultrahelikeskuse töötajate tervise huvides suhtuda neisse piirangutesse väga tõsiselt  ja neist kinni pidada.

 

  1. Loote Ultrahelikeskusesse arsti vastuvõtule lubatakse lisaks patsiendile ainult üks kaaslane.
  2. Kui oled ise haigestunud või saabunud hiljuti välisriigist või olnud kontaktis COVID-19 haigega, tühista palun oma vastuvõtt meie telefonidel 656 6162 või 521 0046 ning palu meie administraatorilt uus vastuvõtu aeg. Viirus- ja külmetushaigustesse haigestunud patsiendid meie ultrahelikeskusesse vastuvõtule tulla ei tohi!

 

Vaatamata sellele, et Loote Ultrahelikeskusse on ohutum loote ultraheliuuringule tulla kui seda teha suures haiglas, püüame oma keskust külastavate inimeste arvu viia miinimumini. Mida rohkem ooteruumis on inimesi, seda suurem on tõenäosus, et keegi neist on nakatanud ja kannab viirust edasi.

 

 

Loote Ultrahelikeskusesse tulles desinfitseerib patsient oma käed ja paneb näo ette kaitsemaski.

 


 

Loote Ultrahelikeskuses teostab günekoloog ultraheliuuringu kaitsekindaid kasutades ja iga patsiendi jaoks on vahetatav aluslina.

 

Palun peredelt mõistmist. Praegune olukord ei ole tavapärane. Loote Ultrahelikeskuse väike kollektiiv teeb kõik endast oleva, et tagada ema ja kõhubeebi ohutus.

 


 

Loote Ultrahelikeskus on avatud tööpäeviti:

 

  • Kell 08:00 - 12:00
  • Kell 13:00 - 17:00 

 

Vastuvõtule saab registreeruda telefoni või e-kirja teel. Meie kontaktandmed:

 

 

 

Palume varuda vastuvõtule tulles aega. Vaatamata sellele, et oleme arvestanud iga patsiendi jaoks pool tundi, võib objektiivsetel põhjustel mõne ultraheliuuringu kestus kujuneda pikemaks. Seetõttu võib juhtuda, et peate vastuvõtule pääsemist pisut ootama.

 

Selleks et ooteaeg oleks Teile võimalikult meeldiv, oleme loonud ooteruumis hubase õhkkonna - Teie käsutuses on diivan, ajakirjad ja WIFI. Meeleolu loob mahe taustamuusika ja meie roheline sõrmlehik - Schefflera arboricola.

 

Soovi korral saate juua kohvi, teed või vett. Kaugemalt tulijatel on võimalik aega parajaks teha Tammsaare Ärikeskuse esimesel korrusel asuvas Tammsaare Lõunarestoranis (avatud E-N 08:30-16:00; R 08:30-15:00).

 

Visiiditasu on võimalik maksta nii sularahas kui ka pangakaardiga.