E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Vistara test koos PanoramaXP testiga

Hind:
1410.00 €

Loote Ultrahelikeskus pakub kombineeritud esimese trimestri sõeltesti, mis kasutab ära nii Vistara testi kui PanoramaXP testi tugevused, andes uue oluliselt täpsema ja laiapõhjalisema sõeltesti, kui seda Vistara test ja PanoramaXP test  eraldiseisvate testidena suudavad pakkuda.

 

PanoramaXP test abil on võimalik uurida, ega emaüsas oleval lootel pole Downi-, Edwardsi- või Patau sündroomi, X-liitelisi haigusi (Klinefelteri ning Turneri sündroom) ega triploidiat.Test annab peale eelnimetatud kromosoomihaigustele informatsiooni ka viie kõige sagedasema vaimset alaarengut põhjustava geenihaiguse kohta (DiGeorge sündroomi, 1p36 deletsioonisündroomi, Angelmanni sündroomi, Cri-du-Chat sündroomi ja Prader-Willi sündroom). Testiga on võimalik teada saada ka soovi korral loote sugu.

 

Vistara testi eesmärk on saada teada 30 erineva loote üksikgeeni patoloogia kohta, mis võivad põhjustada 25 erinevat geenihaigust, mida ei ole ultraheliuuringul vaga sageli võimalik avastada ja mis tihti avalduvad alles raseduse hilises perioodis või esimestel eluaastatel.

 

Analüüse saab anda alates raseduse 9. nädalast. Vistara testi jaoks on vajalik ka bioloogilise isa vereanalüüs. Vastuse saab patsient 21 päeva möödudes pärast vereanalüüside andmist.

 

Testi hind sisaldab ultraheliuuringut loote suuruse ja eluvõimelisuse hindamiseks.

 

Geeniteste on Sul võimalik anda ka omas kodus. Sellisel juhul lisandub geenitestide hinnale koduvisiidi ja transpordi tasu 35 EUR.