E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Piirangud Loote Ultrahelikeskuses seoses SARS CoV-2 viirusesse laialdase levikuga Eestis

21.09.2020

Seoses SARS CoV-2 viiruse laialdase levikuga Eestis, on Loote Ultrahelikeskuses võetud kasutusele uuesti mitmed piirangud.
 

Palume Teie enda, teie lähedaste ja meie Loote Ultrahelikeskuse töötajate tervise huvides suhtuda neisse piirangutesse väga tõsiselt  ja neist kinni pidada.

 

Loote Ultrahelikeskusesse arsti vastuvõtule lubatakse lisaks patsiendile ainult üks kaaslane.

 

Kui oled ise haigestunud või saabunud hiljuti välisriigist või olnud kontaktis COVID-19 haigega, tühista palun oma vastuvõtt meie telefonidel 656 6162 või 521 0046 ning palu meie administraatorilt uus vastuvõtu aeg. Viirus- ja külmetushaigustesse haigestunud patsiendid meie ultrahelikeskusesse vastuvõtule tulla ei tohi!

 

Vaatamata sellele, et Loote Ultrahelikeskusse on ohutum loote ultraheliuuringule tulla kui seda teha suures haiglas, püüame oma keskust külastavate inimeste arvu viia miinimumini. Mida rohkem ooteruumis on inimesi, seda suurem on tõenäosus, et keegi neist on nakatanud ja kannab viirust edasi.

 

 

Loote Ultrahelikeskusesse tulles desinfitseerib patsient oma käed ja paneb näo ette kaitsemaski.

 


 

Loote Ultrahelikeskuses teostab günekoloog ultraheliuuringu kaitsekindaid kasutades ja iga patsiendi jaoks on vahetatav aluslina.

 

Palun peredelt mõistmist. Praegune olukord ei ole tavapärane. Loote Ultrahelikeskuse väike kollektiiv teeb kõik endast oleva, et tagada ema ja kõhubeebi ohutus.

 

Parimate soovidega,
Dr Marek Šois

 

Vaata veel uudiseid