E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Piirangud Loote Ultrahelikeskuses seoses riigis kehtestatud eriolukorraga.

16.03.2020

 

Head Loote Ultrahelikeskuse patsiendid.

 

Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga, mis puudutab SARS CoV-2 viiruse pandeemilist levikut, on Loote Ultrahelikeskuses võetud kasutusele mitmed piirangud.

Palume Teie enda, teie lähedaste ja meie Loote Ultrahelikeskuse töötajate tervise huvides suhtuda neisse piirangutesse väga tõsiselt  ja neist kinni pidada.

 

  1. Loote Ultrahelikeskusesse arsti vastuvõtule lubatakse ainult patsient. Kaaslane ja laps(ed) ei ole vastuvõtule lubatud.
  2. Kui oled ise haigestunud või saabunud hiljuti välisriigist või olnud kontaktis COVID-19 haigega, tühista palun oma vastuvõtt meie telefonidel 656 6162 või 521 0046 ning palu meie administraatorilt uus vastuvõtu aeg. Viirus- ja külmetushaigustesse haigestunud patsiendid meie ultrahelikeskusesse vastuvõtule tulla ei tohi!

 

Meie otsus ultraheliuuringu juurde tugiisikuid mitte lubada ei tulnud kergekäeliselt, kuid see on praeguses olukorras ülioluline. Me ei soovi jätta isasid ja tugiisikuid kõhubeebi ultraheliuuringult eemale, püüame võimaluse piires leida lahendusi.

 

  • Loote Ultraheliuuringu Skype ülekanne (30 EUR);
  • Ultraheliuuringu salvestus häälega DVD-le (45 EUR) või mälupulgale (50 EUR);
  • Loote värvilise ultrahelipildi väljatrükk (15 EUR);
  • Loote piltide saatmine nutiseadmesse meie Loote Ultrahelikeskuse pilve kaudu (10 EUR).

 

Vaatamata sellele, et Loote Ultrahelikeskusse on ohutum loote ultraheliuuringule tulla kui seda teha suures haiglas, püüame oma keskust külastavate inimeste arvu viia miinimumini. Mida rohkem ooteruumis on inimesi, seda suurem on tõenäosus, et keegi neist on nakatanud ja kannab viirust edasi.

 

 

Loote Ultrahelikeskusesse tulles desinfitseerib patsient oma käed ja paneb näo ette kaitsemaski.

 

Loote Ultrahelikeskuses teostab günekoloog ultraheliuuringu kaitsekindaid kasutades ja iga patsiendi jaoks on vahetatav aluslina.

 

Palun peredelt mõistmist. Praegune olukord ei ole tavapärane. Loote Ultrahelikeskuse väike kollektiiv teeb kõik endast oleva, et tagada ema ja kõhubeebi ohutus.

 

Parimate soovidega,
Dr Marek Šois

 

Vaata veel uudiseid

Sulge

Loading ...