E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Loote Ultrahelikeskuses saab nüüd tasuda teenuse eest ka järelmaksuga.

29.09.2013

Loote Ultraheliskeskus pakub koostöös Swedbanki järelmaksuga oma patsientidele võimalust tasuda teenuste eest osadena. Selliselt toimides ei pea kogu summat korraga välja käima, igakuine maksekoormus on võimalik hajutada pikema perioodi peale ning taskukohased on ka kulukamad teenused.

 

Lisaks sellele tasub Loote Ultrahelikeskus kõigile patsientidele kes võtavad järelemaksu 01.10.2013 - 31.12.2013 esimese 12 kuu jooksul järelmaksu intressi ise, seega on esimene aasta patsiendile intressivaba!

 

Näide: kui patsient soovib Panorama testi, mille maksumus on 650 €, tuleb 12. kuu jooksul iga kuu tasuda 49 € ning tehingu kallimine 0%. Arvestatud on 10% sissemaksuga, lisandub lepingutasu.

 

Patsiendil oleks mõttekas sõlmida Järelmaksuleping 12 kuuks - sellisel juhul on järelmaks täielikult intressivaba

 

Swedbanki järelmaksu tingimused on: 

  • summa vahemik 125€ – 10 000€
  • järelmaksu periood 6 – 48 kuud
  • esmane sissemakse kuni 70% ostusummast
  • lepingutasu 19€, patsient tasub esimese kuumakse pangale
  • intress esimesel aastal 0%, alates teisest aastast 9,9%

 

Intresse arvestatakse jääkväärtuselt, patsiendil on võimalik järelmaksuleping lõpetada endale sobival ajal tasumata lisatasusid.

Järelmaksu taotlemiseks piisab 300 eurosest netosissetulekust (töötasu, pension, vanemahüvitis), mis on viimase 6 kuu jooksul laekunud ükskõik millisesse Euroopa Liidu liikmesriigi panka. Kui sissetulek ei ole laekunud Swedbanki kontole, tuleb järelmaksu taotlemiseks esitada ka viimase 6 kuu kinnitatud kontoväljavõte. Lisaks tuleb järelmaksu vormistamiseks kaasa võtta pass või ID-kaart. Järelmaksu saavad taotleda kõik Eesti Vabariigi kodanikud ning välisriikide kodanikud vanuses 18 kuni 75 eluaastat, kellel on kodakondsus või Eesti elamisluba, mis peab olema kehtiv vähemalt järelmaksuperioodi lõpuni.

 

Järelmaksu vormistamiseks on vajalik isikut tõendav dokument, milleks sobib Eesti Vabariigi pass, ID-kaart, Elamisloakaart, Eesti Vabariigi välismaalase pass, välisriigi pass või meremehe pass. Patsiendid, kelle sissetulek ei laeku Swedbanki, peavad esitama lisaks enda viimase kuue kuu kinnitatud kontoväljavõtte. Vastus taotlusele antakse 15 min jooksul, positiivse vastuse korral sõlmitakse kohapeal järelmaksu ostu-müügileping.

 

Patsientidele, kelle sissetulek laekub Swedbanki, tehakse püsikorraldus automaatselt. Kõigil teistel soovitame lepingu allkirjastamise järel sõlmida püsikorralduslepingu igakuiste maksete tasumiseks Swedbank Liising AS kontole 221001169826. Nii ei ole muret maksepäevade meelespidamisega – püsikorraldusega lähevad vajalikud summad õigel kuupäeval automaatselt arvelduskontolt maha.

 

 

Teenust pakub Swedbank Liising AS. Tutvu teenuse tingimustega Loote Ultrahelikeskuse administraatori juures, vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.Krediidi kulukuse määr on 15,01% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 10%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, intress 9,9% aastas, lepingutasu 19 €. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena.

 

Järelmaksu kalkulaator