E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Ultraheliuuring ühendab inimesi läbi veebi

05.12.2012

Käes on jõulukuu, mis on iseenesest ka heategevuse ja südamlikkuse kuu. Ilus lumine ilm väljas tugevdab veelgi seda tunnet.

 

Detsembrist  on Ultrahelikeskuses võimalus  meeldejäävat hetke jagada oma lähedastega, tehes rasedusaegsest ultraheli uuringust  otseülekande läbi veebi, kus on kuulda lapse südamelööke ja arsti kommentaare. Ülekanne on jälgitav läbi Ultrahelikeskuse koduleheküljel  www.ultraheli.ee   paikneva pleieri, mis on kaitstud parooliga ning millele pääsevad ligi vaid Teie poolt valitud inimesed.  Otseülekannet on võimalik jälgida nii arvutis kui ka iPhone ja android telefonis mis tahes maailma otsas. Arvuti kasutamisel on edastuse vaatamiseks vajalik installeerida Flash Player.

 

Videoülekandeks on parim aeg 26.-32. rasedusnädal, millal lapsel on välja kujunemas näo miimilised lihased ja ta on võimeline avama oma silmi ja naeratama.  Antud ülekannet teeme ainult tervetest loodetest.

 

Detsembri kuu jooksul pakume koostöös  firmaga BABAHH media antud otseülekannet tasuta. Seega ei peaks ükski meie patsient selle võimaluse eest lisaks ultraheliuuringule lisateenusena maksma. Selleks, et pakkuda võimalus otseülekandeks ka nendele peredele, kes elavad Tallinnast eemal, on Loote Ultrahelikeskus avatud detsembris ka kahel laupäeval 15. ja 22. detsembril.

 

Loote ultraheli streem ülekanne Loote Ultrahelikeskuses on Baltimaades ainulaadne

 

Lisaks ultraheliuuringu otseülekandele pakume teisigi lisateenuseid:

 

Loote ultraheliuuringu salvestus 

Ultraheliuuringu videosalvestusel  DVD plaadil on kuulda lapse südamelööke ja arsti täpsustavaid kommentaare. On võimalik ka salvestada loote näost lühikesi videolõike mov  formaadis, mida saab kasutada  iPhone ja android telefonis või  avi formaadis, mida saab saata oma lähedastele e-maili abil.

 

Fotokvaliteediga pildid lootest

Ultraheliuuringu käigus on võimalik teha lootest soovikorral fotokvaliteediga värvilisi pilte mõõdus 10 x 15 cm või salvestada antud pildid jpg formaadis  CD-l või mälupulgal.  

 

Kinkekaart

Kinkekaardi näol on võimalus teha oma lähedastele ilus kingitus: anda võimalus perel kohtuda oma lapsega enne tema sündi.  Kinkekaardiga saab pere ultrahelipaketi, mis koosneb erinevatest lisateenustest.

Vaata Ultrahelikliinikus pakutavaid lisateenuseid 360 kraadi videotuuris

 

 

Sulge

Loading ...