E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Meie kingitus Eestile 100. sünniaastapäevaks

22.02.2018

Loote  Ultrahelikeskus sai valmis Eesti 100. sünnipäevaks OSCAR testi ultrahelihaigusloo eestikeelse versiooni.

 

Aastast 2011 on Loote Ultrahelikeskus kasutanud OSCAR testi teostamisel Ühendkuningriigi Fetal Medicine Foundation´i ingliskeelset tarkvara. Koostöös Astraia Software gmbh´i , Eurest Tõlketeenused OÜ´ga ning Bolton Partner OÜ´ga sai loodud Astraia programmi ultrahelihaigusloo eestikeelne versioon, mida saab kasutada sünnitusabialaste ja günekoloogiliste ultraheliuuringute andmete töötlemiseks, arhiveerimiseks ja patsiendile väljavõtete tegemiseks. Väga oluline osa sellest programmist on Fetal Medicine Foundation’i litsentsil töötav I trimestri riskikalkulatsiooniprogramm loote kromosomaalse riski, preeklampsia ja kasvupeetuse riski hindamiseks.

 

Meie poolt tõlgitud programmi saavad soovi korral kasutada ka kõik teised Eesti meditsiiniasutused, kes teostavad beebiootel naistele I trimestri skriiningut loote kromosoomihaiguste riski hindamiseks.

 

Loote Ultrahelikeskus tunneb väga suurt uhkust, et me saame pakkuda oma patsientidele OSCAR testi ultraheliuuringu väljavõtteid OMA eesti keeles.

 

https://www.ev100.ee/et/loote-ultrahelikeskus-sai-valmis-eesti-100-sunnipaevaks-oscar-testi-ultrahelihaigusloo-eestikeelse

 

 

Vaata veel uudiseid

Sulge

Loading ...