E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Tammsaare Koolituskeskuses toimus esimene Ultrahelikeskuse perekooli loeng

28.09.2011

Toimus Ultrahelikeskuse esimene perekooli loeng teemal " Kaasaegne raseduse meditsiinilist jälgimissüsteem" , kus Dr. Marek Šois tutvustas raseduse kaasaegse jälgimissüsteemi kujunemist, olemust ja tulevikusuundi. Täpsemat infot Eesti raseduse jälgimissüsteemi kohta saab lugeda siin: "Raseduse jälgimise juhis". Dr. Marek Šois esitas oma avaloengus ka prof. Kypros Nicolaidese poolt väljatöötatud raseduse jälgimise püramiidi, kus põhirõhk raseduseriski tuvastamiseks ja diagnostikaks saab olema  tulevikus raseduse esimesel trimestril. Täpsemalt prof. Kypros Nikolaidese loengu kohta saate lugeda siin:  "Turning the Pyramid of Prenatal Care".

 

Loengust võttis osa kolm rasedat ja üks tulevane isa. Kuna kuulajaskond oli väiksearvuline, sai iga rase üksikasjalikud vastused oma küsimusele nii, et küsimuste ring kestis peale loengu lõppemist veel ligi 30 minutit.

 

" Ma olen väga rahul, et algus on tehtud. See, et kuulajaskond oli väiksearvuline on pigem eelis. Ma usun, et sellises hubases keskonnas saidki inimesed küsida küsimusi, mida nad võib olla suurema seltskonna ees poleks julenud küsida. Mulle meeldis nende inimeste siirus  ja küsimuste asjalikkus ning ma väga loodan, et sain neile natukenegi kasulik olla ", nendis Dr. Marek Šois.

 

Perekooli loeng hakkab toimuma Tammsaare Ärikeskuse Koolituskeskuses iga kuu viimasel kolmapäeval kell 16 00

 

 

Sulge

Loading ...