E-R 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
0
et en ru

Loote Ultrahelikeskus alustas oma patsientide vastuvõttu

01.06.2011

1. juunil, lastekaitse päeval,  avas Loote Ultrahelikeskus oma uksed. Sellega jõudis lõpukorrale  2 aastat kestnud ettevalmistusperiood.

1. juunil, lastekaitse päeval,  avas Loote Ultrahelikeskus oma uksed. Sellega jõudis lõpukorrale  2 aastat kestnud ettevalmistusperiood. Tammsaare Ärikeskus oli meie jaoks kindel valik, sest antud hoone hea asukoht, ehituskvaliteet ja abiteenuste olemasolu vastas meie ja meie patsientide vajadustele. Ultrahelikeskuse ruumide projekteerimisel ja kujundamisel kasutasime sisearhidektide Argo ja Katrin Vaikla abi. Ehitustööd teostas Kaamos Ehitus ja eritellimusmööbli valmistas ARS Sisustus. Ultraheliaparaat Voluson E8 telliti meditsiinifirma Hansa Medicali abil eritellimusena otse Austriast. See, et Loote Ultrahelikeskus avas oma uksed, on tegemist meeskonnatööga. Oleme tänu võlgu paljudele toredatele ja abivalmis inimestele. Eeskätt tahab Dr. Marek Šois tänada isiklikult oma abikaasat, lapsi, vanemaid ning vendi,  kes on olnud talle oluliseks toeks.

 

 See, et avasime just lastekaitse päeval on sümboolne tähendus. Soovime pakkuda rasedatele turvalist ultraheliuuringut, mis tänu oma kvaliteedile vähendaks paljude asjatute (mõnikord ka lootele ohtlike)  lisauuringute vajaduse. Tänu Loote Ultrahelikeskuse peresõbralikkusele soovime tugevdada perekeskseid sidemeid, kus pere saab tulla kohtuma oma tulevase ilmakodanikuga. Meie esimesed külastajad olid Silver ja Sirli. Pere tuli loote anatoomia skriiningule. Sirje, kui esmasraseda jaoks oli kõik uus ja huvitav. Ka Silver näitas üles oma huvi asjalike küsimuste näol. Meie jaoks oli väga oluline, et meie esimene kõubeebi oli ultrahelinäitude järgi terve ja kasvanud vastavalt oma raseduse suurusele.

 

Dr. Marek Šois´i sõnul on oodatud ka kõik tema endised patsiendid, sest erapraksis on sisustatud ka tava günekoloogilise teenuse pakkumiseks.

 

 

Olete alati oodatud.

Sulge

Loading ...